VTEM Logo

  • diş life
  • diş life
  • diş life
  • diş life
  • diş life
  • diş life
Previous Next
 
Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2012 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu’nda hizmet sunmaktadır. Bünyesinde Tedavi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Lazer Periodontoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Diş Beyazlatma (Bleaching), Estetik Ve Acil Diş Hekimliğini bulunduran Özel Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.  Kurumumuz steril, rahat ve huzurlu ortamı ile gülümsemenize katkıda bulunmanın mutluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Misyon Koruyucu dişhekimliği hizmetini artırmak. Sürekli egitim,ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi olmalıdır. Hastalara her türlü yenilik teknolojik gelişmelerden faydalanma imkanı sunulmalıdır. Hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, alanında eğitimli profesyonel ekip ile koruyucu hekimlik ve aile hekimliğini yaygınlaştırarak sunmaktır. Ayrıca meslek ilke ve ahlakına bağlı,dürüst ve güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunulmalıdır.

Vizyon

 Vizyon Dinamik ekibi ile dişhekimliği alanında gelişerek büyüyen; ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğimizde hizmet kalitesinin sürekliliği ve koşulsuz hasta memnuniyeti ön koşuldur. Hizmet kalitesini sağlamak için diş hekimliğinde kanıtlanmış tüm teknolojileri kullanmaktayız. İnsan sağlığı için olmazsa olmazlardan olan sterilizasyon ve dezenfeksiyon kuralları dikkatli uygulanmaktadır. İnsan ilişkilerinde sıcaklık,samimiyet ve güvenin korunduğu güler yüzlü ve çağdaş hizmet anlayışı sürdürülmektedir.